GAZİ LİSELİLER PİLAV GÜNÜNDE BULUŞTULAR

Yıllardır birbirlerini görmeyen sıra dostları 1. pilav gününde buluştular.  Bir grup Gazi Lisesi mezununun tertip ettiği Pilav gününe, Kırıkhan’dan, Kırıkhan dışından hatta yurtdışından 500’e yakın kişi katıldı.

Kırıkhan en köklü liselerinden olan ve bufüne kadar 10bini aşkın öğrenciyi mezun eden Gazi Lisesi mezunları, geçmişte yaşadıkları arkadaşlıkları bir kez daha yaşamak için bir araya geldiler.


Cumartesi günü Gazi Lisesi bahçesinde düzenlenen Gazi Lisesi Mezunları 1. pilav günü ilk defa olmasına karşın büyük ilgi gördü. Türkiye’nin her bir tarafına dağılmış mezunları ile yurtdışından gelen bir çok Gazi Liseli mezunlar dönem arkadaşlarını bularak hasret giderdiler.

Pilav gününü tertip eden komitenin bilgilendirme konuşması ardından pilav gününe katkı ve desteklerinden dolayı birçok isme plaket verildi.
Mezun ve öğretmenler anılarını dile getirirken, MKÜ öğrencileri ise güne çeşitli gösterileri ile renk kattılar.

Gazi Lisesi Mezunlarının Pilav Gününün ileride Gazi Lisesi Mezunları ve Mensupları şeklinde değiştirilmesi bekleniliyor. Her yıl düzenlenerek geleneksel hale getirilmeye çalışılan Pilav Gününün düzenlenmesine katkıda bulunan tüm insanlarımıza teşekkür ediyoruz.
Diğer taraftan, düzenlenen bu etkinliğe genç nesillerin büyük ilgi göstermediği ve genelde 78-85 arası mezunların büyük ilgi gösterdiği gözlendi.

kaynak : kirikhan.net

 

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Kullanıcı Girişi

İslami Sözler

Ömrüm boyunca oruç tutsam, hiç uyumadan geceleri ibadetle geçirsem, malımı parça parça Allah yolunda infak etsem, fakat gönlümde Allah’a itaat edenlere karşı bir sevgi, isyan edenlere karşı bir nefret duymasam, bütün bu yaptıklarımdan bir fayda göremem.
Abdullah bin Ömer -

Kimler Online

Şu anda 7 konuk çevrimiçi

Ziyaretçi İstatistiği

mod_vvisit_counterBugün74
mod_vvisit_counterBu Hafta372
mod_vvisit_counterBu Ay3886
mod_vvisit_counterToplam249309

GENEL UYARI !!

Bu web sitesi, canlı bir sistemdir. İnsanların duyguları, düşünceleri, fikirleri ile yaşayan bir sistemdir.
***************
Bu sitede yazı yazan kişiler, yazdıkları yazıların her türlü sorumluluğunu aldıklarını kabul ederler.
Site sahibi ve yöneticileri başkalarının yazdığı yazılardan sorumlu tutulamaz.

Sitede Arama Yap


BELDEMİZ

Video Galeri

KÖŞE YAZARLARIMIZ

ADEM ŞIHLI
ADEM ŞIHLI
Av.Dr. KADİR BALCI
Av.Dr. KADİR BALCI
MUHAMMET DEMİRCİ
MUHAMMET DEMİRCİ
ALİ ÇAPAR
ALİ ÇAPAR
AHMET GÖK
AHMET GÖK
MEMDUH DEMİRCİ
MEMDUH DEMİRCİ
EMRULLAH DEMİRCİ
EMRULLAH DEMİRCİ

DUYURULAR

VEFAT

KÖYÜMÜZ HALKINDAN HALİL ELEYLER (HALLA) VEFAT ETMİŞTİR.MERHUMA ALLAH TAN RAHMET,YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI VE SABIR DİLİYORUZ.ALLAH RAHMET ETSİN...

Devamini Oku...  
VEFAT

AKTEPE KANATLI MAHALLESİNDEN HACİ FEVZİ BİLGİN VEFAT ETMİŞTİR.MERHUMA ALLAH TAN RAHMET,YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI VE SABIR DİLİYORUZ.ALLAH RAHMET ETSİN...

Devamini Oku...  
VEFAT

KÜRECİ DEN "AHMET SARAÇ" (TAKSİCİ NUHCUĞUN BABASI) VEFAT ETMİŞTİR.MERHUMA ALLAH TAN RAHMET,YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI VE SABIR DİLİYORUZ.ALLAH RAHMET ETSİN....

Devamini Oku...  
VEFAT

KÖYÜMÜZ HALKINDAN "MUHAMMET GÖK ÜN (MUHTARIN)" ANNESİ VEFAT ETMİŞTİR.MERHUMEYE ALLAH TAN RAHMET, YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI VE SABIR DİLİYORUZ.ALLAH RAHMET ETSİN...

Devamini Oku...  
DUYURU !!

Sitemizin Sürekli Güncel Kalabilmesi için Editörlük ve Yazarlık Yapacak Kürecili Arkadaşlar ve Dostlar Aranıyor !!! İlgililere Duyurulur..


Devamini Oku...  

Son Eklenen VideolarEn Son Yapılan Yorumlar